Błyskawiczny detox

Powstaje z wyselekcjonowanych odmian pędów wiklin, uprawianych metodami organicznymi, na naturalnym, bardzo bogatym w minerały, terenie Polski, posiadającym certyfikat ekologiczny.
Black Bio Detox jest czysty i zdrowy, a zatem bardzo mocno przyczynia się do wspomagania usuwania metali ciężkich, złych bakterii i innych toksyn z organizmu;

1 gram preparatu Black Bio Detox absorbuje:
* 700 mg nikotyny
* 754 mg arsenu
* 300 mg metanolu

Black BIO Detox jest w 100% organiczny i 16 razy bardziej skuteczny niż zwykły węgiel aktywny, który jest ogólnie dostępny w sprzedaży.
Black BIO Detox silnie wspomaga wszelkie działania w leczeniu zatruć lub przedawkowaniu alkoholu, narkotyków, oraz dopalaczy.
Black BIO Detox jest najczystszej postaci aktywnym organicznym węglem drzewnym wiklinowym, kontrolowanym laboratoryjnie i przebadanym biologicznie oraz nie zawiera żadnych substancji chemicznych, dzięki czemu jest w pełni przyswajalny przez organizm ludzki, powodując jego detoksykacje na najwyższym poziomie.

Przygotowanie:
Należy wsypać jedną płaską łyżeczkę do herbaty (2g) Black BIO Detox do małego słoiczka lub buteleczki napełnionego wodą o pojemności ok. 80 ml, szczelnie zamknąć i bardzo dobrze wymieszać i wypić natychmiast po przygotowaniu, ponieważ węgiel drzewny wiklinowy jest naturalnie naładowanym dodatnim ładunkiem elektrycznym, dlatego dłuższe przetrzymywanie zawiesiny powoduje ZMNIEJSZENIE AKTYWNOŚCI, a co za tym idzie zmniejsza się jego skuteczność działania.
NIE ODMIERZAĆ ŁYŻECZKĄ PLASTIKOWĄ!

Zalety Black BIO Detox:
* zmniejsza wzdęcia, zapobiegając gromadzeniu się gazów w żołądku i jelitach;
* oczyszcza skórę, (stosowanie zawiesiny jako maseczki skutecznie walczy z trądzikiem)
* jako wybielająca pasta do zębów pomaga usunąć przebarwienia, stymulować wartość pH jamy ustnej (wystarczy nanieść niewielką ilość Black BIO Detox na szczoteczkę do zębów i szczotkować zęby jak zazwyczaj);
* niweluje nieprzyjemne skutki zatrucia pokarmowego takie jak: uporczywa biegunka, nudności;
* pomaga usunąć paradontozę dzięki skutecznemu likwidowaniu zapalenia przyzębia;
* pomaga w walce ze złymi skutkami nadmiernego spożycia alkoholu (należy przyjąć jedną dawkę (2g) Black BIO Detox rozpuszczoną w 80 ml wody tuż przed spożyciem alkoholu);
* odgrzybianie organizmu;
* pomocny w nadmiernej potliwości stóp poprzez dodanie 2 pełnych łyżeczek Black BIO Detox do letniej wody (4 litry) i moczyć przez 30 minut i 3 razy w tygodniu.
* pomocny przy ukąszeniach owadów, niwelując dokuczliwe swędzenie poprzez dodanie szczypty Black BIO Detox do oleju kokosowego i posmarowanie miejsca ukąszenia;
* pomocny w nieświeżym oddechu wypity na czczo zaraz po przebudzeniu;