Współpraca

Międzynarodowe Centrum Medyczne „Liberty”
Ul. Wolność 10 C
26 – 600 Radom

Nowo powstałe Międzynarodowe Centrum Medyczne „Liberty” w Radomiu zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów wszystkich dziedzin medycyny oraz oferuje wynajem pomieszczeń na przedsięwzięcia związane z medycyną dla sieciowych firm medycznych i indywidualnych praktyk lekarskich.

Nasze Międzynarodowe Centrum mieści się w ścisłym centrum Radomia, które położone jest w środkowej Polsce z doskonałą komunikacją, prostym dostępem do dużych miast kraju i Międzynarodowych Portów Lotniczych, powstało z myślą o ułatwieniu pacjentom kontaktu i dostępu do wyspecjalizowanych usług medycznych na świecie. Budynek został wybudowany na ten cel i spełnia światowe standardy medyczne. Pierwszy etap to 600 m2 z możliwością rozszerzenia w przyszłości bazy leczniczej do 1500 m2 oraz 60 apartamentów pobytowych.

Dysponujemy unikatowym, najnowszym sprzętem diagnostycznym najwyższej generacji, opartym na softwarze naukowym, jakim jest Bioelektroskaner, który pozwala na: zobrazowanie wnętrza człowieka i jego poszczególnych układów, stwierdzenie procentowego ryzyka ewentualnych zachorowań, zarekomendować odpowiednią, indywidualnie dobraną dietę, jak i szczegółową suplementację oraz kontrolować proces zdrowienia.

Obecnie mamy do dyspozycji: 6 gabinetów lekarskich, 6 pracowni terapeutycznych,
2 sale: terapeutyczną i gimnastyczną z mobilnymi lustrami, 6 apartamentów pobytowych, zagospodarowaną przestrzeń Wellness&spa z profesjonalnym saunarium, wannami do kąpieli leczniczych, jacuzzi, koloroterapią i aromaterapią.
Doskonała lokalizacja oraz wysoki standard wykończeniowy stanowi duży walor i zachęca
do odwiedzin coraz większą rzeszę klientów/pacjentów.
Centrum zajmuje się wdrażaniem nowych technologii i terapii medycznych, wspomagających procesy leczenia i rekonwalescencji.

Posiadamy aparat do ozonoterapii polskiej firmy Metrum Cryoflex i podajemy mieszaninę ozonowo – tlenową różnymi sposobami: dożylnie, ozonujemy krew, czyli przeprowadzamy zabiegi autohemotransfuzji, stosujemy autohemoterapię ozonową, tzw. autoszczepionki ozonowe, ozonujemy płyny do natryskiwania i opatrunków oraz wodę przeznaczoną do picia.

Pisząc o dobroczynnych właściwościach niezbędnego do życia tlenu, możemy pochwalić się homologowaną komorą hiperbaryczną, która jest najnowszej technologii urządzeniem i pozwala na oddychanie najczystszym tlenem, pomagając zniwelować szereg uporczywych dolegliwości i chorób, jak również poprawić witalność organizmu i zdrowy wygląd.

Ponadto dysponujemy aparatem do hydrokolonoterapii, znanej włoskiej firmy Clean Colon do przeprowadzania bezpiecznych, bezzapachowych i bezbolesnych zabiegów głębokiego płukania jelita grubego, pomocnych w leczeniu wielu chorób, wspomagająco przy odchudzaniu i stosowaniu programów oczyszczających.
Posiadamy również pełną bazę hotelową, oferując turnusy prozdrowotne, pełne atrakcyjnych usług: leczniczych, oczyszczających organizm i rekreacyjnych.
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie medycznym z wykwalifikowaną kadrą, wykonując szereg zabiegów, ułatwiających i przyspieszających zdrowienie oraz stosując naturalne sposoby
dla zachowania zdrowia i witalności. Organizujemy cykliczne konferencje naukowe, goszcząc światowej sławy naukowców – prelegentów.

Zapraszamy serdecznie do współpracy przy realizacji szczytnych celów i założeń wspólnego przedsięwzięcia i kształtowania rozwoju Centrum, mieszczącego się w Radomiu,
przy ul. Wolność 10 C.
I Ty możesz zostać wspólnikiem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

więcej informacji pod numerem:

601 935 767 – Stanisław Staniszewski