Nasze założenia

Profilaktyka i wspomaganie leczenia chorób cywilizacyjnych oraz ich skutków w oparciu o wiedzę i praktykę wybitnych światowych lekarzy i terapeutów.
Propagowanie wiedzy światowych ośrodków zajmujących się holistycznym podejściem do organizmu ludzkiego poprzez organizację: konferencji, seminariów, warsztatów oraz kursów praktycznego wdrożenia.
Integrację środowisk medycznych ze wszystkich obszarów wiedzy o organizmie ludzkim, mających na celu zwiększenie świadomości na temat medycyny zintegrowanej i dobrostanu człowieka.

Diagnostyka:
– na najbardziej nowoczesnym sprzęcie i monitoring efektów terapii proponowanych przez Centrum z pewnością zadowoli nawet najwybredniejszych pacjentów.
– Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

Oczyszczanie organizmu:
W myśl zasady: „w zdrowym ciele zdrowy duch”:
– Kompleksowe i wielokierunkowe podejście do oczyszczania organizmu gwarantuje jego przygotowanie do pokonywania wszelkich zagrożeń chorobowych w myśl zasady „nasz organizm najlepszym lekarzem”
– Oczyszczanie naszego stanu emocjonalnego podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia.

Dietetyka i suplementacja:
– Prawidłowy dobór składników pokarmowych podstawą zdrowia organizmu,
– Każdy organizm potrzebuje indywidualnego skomponowania grupy pokarmów, zarówno pod względem energetycznym jak i chemicznym,
– profesjonalni dietetycy pomogą dokonać trafnego wyboru.

Komora hiperbaryczna
Rozprowadzanie dużych dawek tlenu pod ciśnieniem daje duże możliwości lecznicze, np.: wspomaganie procesów gojenia, likwidowanie stanów zapalnych
w chorobach: ortopedycznych, dermatologicznych, reumatycznych, laryngologicznych, kardiologicznych, neurologicznych, likwidowanie obrzęków i poprawa ukrwienia, spowalnianie procesów starzenia, poprawa koncentracji i likwidowanie bólów migrenowych, przyspieszenie przemiany materii i normowanie procesów metabolicznych.

Profesjonalna strefa Wellness&Spa
– do dyspozycji 3 rodzaje saun: ifrared, sucha i mokra z dostępem do jacuzzi
– szeroki wachlarz kąpieli leczniczych z aromaterapią i koloroterapią

Masaże:
relaksacyjne i lecznicze, indywidualnie dostosowane do potrzeb i wymagań każdego pacjenta,

Metodyka obsługi pacjenta – formy działania:
– Centrum czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 18.00 .
– indywidualne i zorganizowane pobyty od jedno- do trzydziestodniowych.