SPOTKANIE Z PANIĄ VALERIĄ DEBICKI – SPECJALISTKĄ BODY TALK SYSTEM 

 Body Talk – System to terapia uzdrawiająca, przy użyciu intuicji i testu mięśni. System połączony jest germańską nową medycyną.

Polega na opukiwaniu czakry serca,, oraz prawej i lewej półkuli mózgowej. Wszystko to prowadzi do z balansowania i wsparcia samoleczenia organizmu. Metoda bardzo popularna w Kanadzie, Ameryce Północnej i Australii.

Pierwszego czerwca przyjedzie z Kanady Valeria Debicki, która od wielu lat zajmuje się metodą Body Talk. 
Po wykładzie Pani Walerii przewidziany jest czas na indywidualne konsultację. 

Pani Valeria rozpoczęła praktykę BodyTalk we wrześniu 2003 r. W Calgary po ukończeniu modułów 1 i 2. Wkrótce otrzymała dodatkowe 9 modułów uzupełniających wszystko do końca lipca 2004 r. Zaawansowane moduły (chemia ciała, BodyTalk dla zwierząt i podstawowa świadomość zwierzęca, rodzina Constellation, Free Fall, Parama Breakthrough 1 i 2 oraz PaRama Unit 1 i 2). Uważa, że ​​optymalne zdrowie jest osobistą podróżą i każdy ma możliwość wyrobienia sobie drogi do stanu psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. Jej uzdrawiająca historia rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy zdiagnozowano jej przewlekłe zapalenie tętnic szyjnych. W czerwcu 2001 roku doświadczyła swojej pierwszej sesji BodyTalk i doznała głębokiej reakcji – ogromnej zmiany poziomu energii i poprawy jej zdrowia. Potężny wpływ BodyTalk na jej życie zainspirował ją do zostania praktykującym BodyTalk do pracy z innymi, tak aby oni również mogli znaleźć nadzieję w swojej własnej uzdrawiającej podróży. Lubi uświadamiać relację Ciało / Umysł / Duch i pomagać jej klientom zachować zdrowie i siłę.

Valerie uzyskała tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie w Poznaniu. Chociaż przez większość swojego życia pracowała w branży lotniczej, jej prawdziwa pasja polega na medycynie energetycznej, takiej jak system BodyTalk. Rozszerzyła również swoją edukację, stosując dodatkowe metody, takie jak: Reiki, Aromaterapia, Terapia Tong Ren, Family Constellation, Matrix Energetics i German New Medicine. Przez lata intensywnej praktyki, jej płodność, relacje rodzinne, leczenie alergii, samodoskonalenie i świadomość skupiona na sercu stały się jej szczególnie skutecznymi specjalnościami. Jest znana z delikatnego podejścia i szczegółowego wyjaśnienia zastosowanych zabiegów.

 

Wstęp na wykład jest bezpłatny.

ZAPISY NA SPOTKANIE:
liberty@liberty.radom.pl
tel. 533 409 700

Zapraszamy 01 czerwca,  godz 17 30
Spotkanie odbędzie się w MCMH- Liberty w Radomiu, ul. Wolność 10 C