Spotkanie z dr. George Askhar

Już tego lata!


Podczas I Festiwalu Kosmicznego pt.: „Zmiany na Ziemi”, które odbędzie się w magicznej Willi Cyganeria w Skaryszewie, w dniach 20 – 21 lipca, oprócz niezwykłych gości – prelegentów i artystów – z Europy i zza Oceanów, zaszczyci nas swoją obecnością niekonwencjonalny miłośnik fizyki kosmicznej, dr George E. Ashhar.

Dr Ashkar urodził się 23 kwietnia 1931 roku w Bejrucie w Libanie.

Ukończył szkołę średnią w 1952 roku, a rok później wjechał na Państwowy Uniwersytet w Erywaniu, aby studiować fizykę.

W 1957 roku skończył studia jako fizyk jądrowy specjalizujący się w promieniowaniu kosmicznym.

NIA, czyli Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji.

Podczas wielu lat eksperymentów dr Askhar ulepszał i opracowywał nowe zagadnienia w swojej metodzie, nazwanej metodą NIA (Neutral Infection Absorption – Absorpcja Neutralnej Infekcji), która zrewolucjonizowała leczenie nowotworów.

Najważniejszy w tej metodzie jest fakt, że jest ona zupełnie naturalna, prosta i bardzo tania, a sposób jej działania opiera się jedynie na zdolnościach samoobronnych naszego organizmu, poprzez wykorzystanie tylko naturalnych składników, a mianowicie ciecierzycy i czosnku.

Czosnek, działając przeciwzapalnie i ciecierzyca, posiadając właściwości absorpcyjne, mają za zadanie otworzyć zamknięty układ limfatyczny i usunąć z organizmu kancerogeny, czyli wszelkiego rodzaju czynniki sprzyjające procesowi powstawania nowotworu.

Na tę i inne ciekawostki ze świata Zapraszamy w dniach 20 – 21 lipca do Willi Cyganerii w Skaryszewie.


Więcej informacji znajdą Państwo na:

https://www.facebook.com/events/348452715842579