I BioEkobazar w Radomiu

BioEkobazar powstaje z myślą o producentach i wytwórcach produktów czystych ekologicznie, to miejsce stworzone z myślą o handlu i promocji zdrowej, ekologicznej żywności.

BioEkobazar odbywać się będzie co dwa tygodnie w sobote i niedzielę.

Start 8-9 września,w Domu Towarowym Senior w Radomiu.

Zapraszamy już od godziny 8.00 do 20.00 .

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani handlem bądź usługami, zapraszamy do kontaktu :

e-mail: expo.radom@gmail.com

tel. 533 409 700

Zakres ofertowy bazaru – ekologiczna żywność (mięso, nabiał, owoce, przetwory), – ziołolecznictwo – medycyna naturalna – warsztaty kulinarno edukacyjne – dbałość o kultywację i tradycję polskiej wsi, pieśń, taniec, poezja (występy artystów).
 Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich którym zakres targowy przybliży rynek zbytu w regionie radomskim. Region radomski to obszar ok. 400 tyś. mieszkańców coraz bardziej świadomych, że ekologiczna żywność to podstawa zdrowia, a życie zgodnie z naturą to przepustka do lepszego samopoczucia. 

* Hale Targowe Radom – Pl. Jagielloński 8 – To obiekt wybudowany w 1898r. pod potrzeby handlu artykułami spożywczymi od samego początku do dnia dzisiejszego nieprzerwanie funkcjonuje. Obiekt został odrestaurowany, posiada 2 kondygnacje parter i piwnice, unikatowa architektura wnętrz stwarza niesamowity i unikalny klimat do handlu. Położenie obiektu to ścisłe centrum miasta z bardzo dużym przepływem ludzi. Obiekt położony jest w otulinie parku miejskiego, przy największej galerii handlowej oraz teatru. Prosty dojazd oraz duża ilość miejsc parkingowych gwarantuje łatwą dostępność.